Rezanie betónu

0 položiek

Rezanie betónu
Reťazová motorová píla na železobetón je určená na voľné rezanie rôzneho stavebného materiálu, ako betón, železobetón, tehla, murivo, mramor, pieskovec, umelý kameň a iné. S pílou sa režú presné a hladké rýhy. Výhodou je že nie je potrebné pílu počas rezu pripevniť o stenu. Počas rezu sa voľne drží v ruke, vibrácie stroja sú zanedbateľné. Jednoduchým spôsobom sa vyrezávajú rohy, bez toho, aby sa zbytočne prerezala požadovaná dĺžka rezu ako pri okružných pílach. Nakoľko sa s pílou prevádzajú mokré rezy, počas práce s nimi sa nevytvára prach.

  • rezanie betónu, kameňa, železobetónu
  • šikmé rezy
  • rezanie do podlahy, rezanie do stropu
  • pílenie betónu, dilatačné drážky

 

 Jadrové vŕtanie
Jadrové vŕtanie železobetónu predstavuje jednoduché, výkonné a rýchle vŕtanie otvorov. Umožňuje rozsah vŕtania od 25mm do 500mm do materiálov ako je železobetón, tehla, mramor, kameň, ipor… Vytvára otvory pre technológie, káble, trubky, ventiláciu alebo skúšobné vzorky. Vŕtanie touto technológiou je veľmi rýchle, naviac je bezprašné a nenarúša statiku stavby vibráciami, ktoré spôsobuje klasické vŕtanie do betónu.

 

TOPSTAV É&A s.r.o.

Modrany 50

946 33 Modrany

IČO: 46 528 741
DIČ: 2023407122

Prevádzka Komárno:
Veľký Harčáš 139
945 01 Komárno

Tel.: 0948 816 371
0908 779 089
0905 816 371

Europrojekty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie